February 2, 2023

Anis Mehmeti je zabio jedan i dodao drugi kada je Wycombe pobijedio Portsmouth 2-0 i stavio ih u gornju polovicu Sky Bet League One.

To je bilo upravo ono što su Chairboysi zaslužili za uglavnom dominantnu predstavu protiv Pompeya koji nije bio u redu, što im je omogućilo priliku da se pomaknu u play-off mjesta i prestignu ih.

Koristite preglednik Chrome za pristupačniji video player

Anis Mehmeti iz Wycombea doveo je Chairboyse u rano vodstvo protiv Portsmoutha nakon što je skrenuo u sjajnom udarcu iz kaznenog prostora

Wycombe je vodio nakon 13 minuta kada je David Wheeler uzvratio da dobije dugu loptu prije nego što je dodao do Brandona Hanlana koji nije uspio Mehmetiju da prvi pogodi gornji kut.

Pokušaj Alfieja Mawsona je očajnički nesretan jer pogađa vratnicu poluvolejem

Alfie Mawson gotovo je udvostručio vodstvo domaćina pet minuta prije poluvremena kada je njegov udarac pogodio vratnicu nakon što je Ryan Tafazolli glavom pospremio loptu u njegovu stazu.

Gareth McCleary glavom pogađa drugi Wycombeov pogodak za pobjedu od 2-0 nad Portsmouthom nakon dobrog rada Anisa Mehmetija

Portsmouth je poboljšao rezultat u drugom poluvremenu, ali najbliže izjednačenju bio je kada je vratar Wycombea Max Stryjek u 74. minuti izbacio udarac Reeca Hacketta pored gola.

Garath McCleary zabio je Wycombeov drugi pogodak
Slika:

Vratar Pompeyja Griffiths zatim je dobro obranio Lewisa Winga prije nego što je Garath McCleary dvije minute do kraja učinio sigurnim za Wycombea, udarivši iz voleja u Mehmetijev rez.

Kojim se područjima pristupilo kao dio pristupa svim područjima?

Menadžer Wycombea Gareth Ainsworth stigao je po prvi put u Adams Park s Davidom Craigom iz Sky Sportsa – koji je nosio sumnjivu kožnu jaknu dok je odavao počast čovjeku poznatom kao ‘Wild Thing’ – i razgovarali o izgradnji povijesnog utakmica .

David Craig iz Sky Sportsa pridružuje se šefu Wycombe Wanderersa Garethu Ainsworthu kako bi razgovarali o njegovim uobičajenim pripremama i dolasku uoči runde

Kamerama Sky Sportsa tada je dopušteno snimiti razmjenu listova između suca Scotta Oldhama, njegovih pomoćnika, pomoćnika Ainswortha Richarda Dobsona, kapetana Wycombea Alfieja Mawsona i menadžera Portsmoutha Dannyja Cowleya.

Jeste li se ikada zapitali što suci kažu dvojici trenera prije utakmice? Sky Sports zaronio je iza kulisa kako bi vidio o čemu razgovaraju suci i dva tima menadžera

Don Goodman iz Sky Sportsa proveo je vrijeme s Oldhamom, koji je objasnio svakodnevni život EFL suca.

Don Goodman iz Sky Sportsa razgovara sa sucem EFL-a Scottom Oldhamom kako bi vidio kako je to zapravo kao sudac koji se priprema za putovanje i kako se prilagođava svakoj utakmici

Kamere postavljene u obje svlačionice snimile su živahno timsko čavrljanje na poluvremenu i na kraju, dok je Ainsworth intervjuiran nekoliko sekundi prije početka drugog poluvremena, a Cowley je raspravljao o Pompeyevom poboljšanju sredinom drugog poluvremena.

Što su menadžeri rekli…

Menadžer Wycombea Gareth Ainsworth bio je oduševljen pobjedom svoje momčadi nad Portsmouthom od 2-0 i našalio se da ga je igrač utakmice Anis Mehmeti zabrinuo za siječanjski prijelazni rok!

Wycombeova Gareth Ainsworth: “Bilo je sjajno i danas sam stvarno ponosan. Bila je to zaslužena pobjeda. Bio je to sjajan završetak Anisa i odličan prekid od strane Brandona, na čemu smo radili.

“Rekli smo Anisu da traži prolaz jer je on jedan od onih igrača koji ponekad pobije jednog čovjeka, a onda želi pobijediti drugoga. Sada dobiva na glavi i postaje fizički fizički. Što više taj dečko radi, bit će bolji. Ja dobro sam.” Zabrinut sam za siječanj!”

Menadžer Portsmoutha Danny Cowley ostao je razočaran nakon poraza njegove momčadi od Wycombea rezultatom 2-0, priznajući da Pompey nikada nije dosegnuo uobičajenu razinu nakon trećeg poraza sezone

Portsmouthov Danny Cowley: “Postoji osjećaj razočaranja što nismo dosegli svoju razinu. Bili smo slabi fizički i moramo doći ovdje i zaslužiti pravo, a nismo. Dobra područja.

“Uspjeli smo uspostaviti kontrolu u drugom poluvremenu i u nekoliko navrata došli do posljednje trećine, ali odluka je mogla biti bolja. Danas smo stvarno razočarani. Palo je daleko ispod standarda koje smo si postavili. To je uvijek ključno razdoblje sezone. godine. Ovo je naš prvi poraz u 10, ali moramo naučiti iz ovoga i krenuti dalje.”